Fotka

Ve věci vlastní

Tak, jako na té fotce, tak už dnes asi nevypadám. Ale jelikož mě moji přátelé a kamarádi z blízké i daleké minulosti takhle znají, přikládám ji ke své identifikaci. Na první stránce jsem se Vám představil jako Selim. Je to má dávná vodácká přezdívka, kterou jsem byl obdařen kdysi v padesátých letech, během jednoho romantického sjezdu Vltavy a pod kterou mě bude znát ještě mnoho dědků a bab tohoto oboru.
  Ale k účelu mojí stránky. Když mi bylo asi 16 let, dostal jsem od svého taťky Admiru- filmovou kameru na 8. milimetrový film. O filmování, natož o kompozici a nějakém zlatém střihu, jsem toho sice moc nevěděl, ale přesto jsem stvořil pár snímků. Ve škole během vyučování, v naší milované loděnici (KVS v Praze) a později i na "vejšce" na Karláku. A ještě později v některých z mých mnohých zaměstnání, doma, ale i v cizině daleké.
  A vždy u toho bylo pár přátel, na které dodnes rád vzpomínám. Pokaždé, když jsem se všemi těmi clipy prohraboval, přál jsem si, aby se všichni, kteří se toho zůčastnili, mohli v tom také hrabat se mnou. To sice nebylo dlouhou dobu možné, ale možným se to pomalu stává dnes.
  Připravil jsem tedy pro Vás, milí kamarádi, přatelé i nepřátelé, malou kolekci výprav do minulosti, kterou budu postupně zvětšovat. Pohledět může samozřejmě každý, který na tuto stránku zabloudí, ale pokud je ten který clip příliš osobní, tak bude opatřen klíčem, určeným pouze těm, kterých se týká. Clipy najdete v kapitolách pod obrázky, stačí jen na obrázek poklepnout.
  Přeji Vám všem, jak aktérům, tak čumilům, dobrého pobavení.

  SFK


  • Zpět na hlavní stránku